چگونه به شروع مخلوط هنرهای رزمی

 1. بحث به مردم شما می دانید که قطار در MMA. شما ممکن است بسیار تعجب برای پیدا کردن که چگونه بسیاری از مردم در سراسر قطار در بعضی از فرم و یا دیگر MMA. این افراد می تواند منابع بسیار خوبی از اطلاعات مربوط به مدارس مختلف و روش های آموزشی خود را. بعضی از مدارس بسیار جدی است، آموزش دادن مردم به مبارزه در سطح آماتور و یا حرفه ای، در حالی که مدارس دیگر هستند آرامش . از آنها بخواهید به همین دلیل آنها ترجیح می دهند به یک روش بر دیگری، برای کمک به شما ذهن خود را تشکیل می دهند که به آنچه شما ترجیح می دهید.

 2. 3
  بازدید از چند مدرسه و یا کلاس. اکثر مدارس معتبر به شما اجازه شما را در نشستن و تماشای یک کلاس. توجه نزدیک به روش های تدریس، و همچنین تعامل بین رزمندگان. اگر دوست دارید آنچه می بینید، مربی کلاس بپرسید اگر شما می توانید دوباره برای یک درس از محاکمه، معمولا رایگان یا بسیار ارزان است. آن را برای این مربی برای ارزیابی توانایی های خود را و شما را در جریان مبتدی مناسب زمانی که اولین بار شروع، همانطور که شما می خواهید تا حد زیادی به یادگیری مهم است.

  • یافتن یک مدرسه که دوست دارید، با افرادی که دوست دارید. شما در حال رفتن به دریافت بسیار نزدیک و مبادله بسیاری از عرق . نترس برای رفتن برخی از جای دیگری اگر شما راضی نیستید.
  • یافتن پست های در مورد آنچه قصد دارید برای انجام در کلاس. این بسیار مهم است! فرصتی را که به شما خواهد صدمه دیده است، حتی در اولین کلاس خود را وجود دارد. آیا شما روانی و مالی برای این آماده شده است؟ مطمئن باشید که شما هستند، و به خاطر داشته باشید که مردم دیگر در کنار خود را ممکن است تحت تاثیر قرار گیرد اگر شما آسیب می بینند. بپرسید همه شما می توانید در مورد کلاس ها و چه راه هایی که مدرسه تلاش می کند تا اطمینان حاصل شود که مبتدیان می تواند بدون آسیب یاد بگیرند، و غیره
 3. 4
  دریافت دنده خود را با هم. شما نیاز به در نظر گرفتن هر دو لباس و تجهیزات محافظ .

  • در شرایط لباس برای بدن، مردان تمایل به پوشیدن شورت و تی شرت، در حالی که زنان لباس BRAS ورزشی و شورت. [4]
  • در نظر دنده محافظ، مهم است که به پوشیدن محافظ کشاله ران، در کار برای مردان و برای همه مبارزان به پوشیدن دهنی . این بسیار مهم است به درستی متناسب با دهنی، بنابراین اگر شما مطمئن نیستید که چگونه، کسی به شما کمک کند بپرسید نیستید.
 4. 5
  شرکت در کلاس اول شما. شما احتمالا خواهد بود کمی عصبی است ، و شما به احتمال زیاد اخراج می شود تا خود را اثبات کند اما هیچ نیازی نیست که این راه به احساس وجود دارد! آیا نمی شود عصبی در مورد چه بد به شما نگاه خواهد کرد، همه یک مبتدی به یک بار بود. سعی کنید به جا، و تنها در تجربه را.

  • آرام باشید. بزرگترین اشتباهی که مردم تمایل به این است که آنها نمی دانند چگونه استراحت. فکر نمی کنم که شما قصد به بزرگ روز اول، یا این که شما نیاز به ثبت کسی نشان می دهد که به شما تعلق. هنگامی که شما به بیش از حد سخت است "، همه شما قصد انجام پوشیدن خود را، و احتمالا خود یا شخص دیگری صدمه دیده است.
 5. 6
  تمرکز بر روی تنفس درست. مگر در مواردی که شما مجادله، sparred: در هنرهای رزمی و یا بسته بندی قبل از این تجربه، شما احتمالا می دانید که چگونه آن را احساس می کند که کسی آماده نیست پانچ و پا زدن شما. شما احتمالا آماده به کسی که بدن خود را در قفسه سینه خود را غیر روحانی، در نظر گرفتن نفس خود را به دور نیست. مهم این است که برای حفظ طولانی، تنفس ثابت. بسیاری از مردم را فراموش کرده ام برای نفس کشیدن، محروم کردن خود را از اکسیژن بدن و عضلات خود نیاز به کار. به خودتان پیدا کنید یک مربی خوب که شما را از طریق تنفس مورد نیاز و بحث در مورد واکنش ها و انتظارات قبل از شما در واقع به آنها. مدرسان سوال که این کار برای مبتدیان کار را انجام ندهید.

 6. 7
  گوش دادن به همه چیز، به خصوص جزئیات کوچک. اکثریت از آنچه که شما باید یاد بگیرند در روش است. اگر شما روش خوب از همان ابتدا یاد بگیرند نه، شما همیشه مشکلات با مبارزه با مهارت های خود را داشته باشد. آموزش MMA اغلب به معنای تنظیمات بسیار کوچک به آنچه شما انجام و در حال حاضر از دیگر تجربه مبارزه خود می دانیم، اما باز به این تغییرات باشد چرا که در MMA، آنها را تمام تفاوت در جهان. بیش از حد بسیاری از مردم فکر می کنم که آنها مجبور به پرداخت توجه به جزئیات کوچک است. پس از مدتی، این افراد تبدیل به نا امید و گاهی اوقات تمایل به ترک به خاطر هیچ چیز آنها کار.

  • یادگیری زبان ویژه MMA. خواهد شد بسیاری از کلمات و عبارات جدید را برای شما به درک در ابتدا وجود دارد. این ایده خوبی است به قرض گرفتن کتاب در MMA، یا انجام برخی از خواندن آنلاین، به طوری که شما از چه تمام شرایط متوسط ​​و حروف اختصاری خاصی، exclamations ها، و مبارزه با بحث آگاه هستید.
 7. 8
  در نهایت اما مهمتر از همه، یاد بگیرند و هنگامی که آن را مناسب به شیر. "شیر" است MMA را برای "ترک یا از دست دادن" صحبت می کنند. و به عنوان یک یادگیرنده، دانستن محدودیت های خود را نشانه ای از قدرت و فراست، و نه نشانه ای از ضعف است. با کنار زدن خود را بیش از حد، بیش از حد فراتر از مهارت های خود را پایه را دریافت خواهید شما صدمه دیده است و ممکن است شما خاموش ادامه با MMA. هنگامی که چیزی لطمه می زند، و یا شما خودتان احساس صدمه دیده، شیر آب! شما در حال سخت تر از هر کس دیگری. بسیاری از تکنیک های MMA را کمی بسیار کمی از حرکت از درد به آسیب های جدی. همیشه کسی خواهد بود وجود دارد، شاید بسیار بزرگتر یا بسیار کوچکتر از شما، که می تواند به شما صدمه دیده است. غرور خود را فرو برد، و به یاد داشته باشید که شما در نهایت وجود دارد برای یادگیری. در زمان، قدرت خود را، مهارت، و همچنین قابلیت های MMA به طور قابل ملاحظه ای رشد خواهد کرد، تا آن زمان، حفظ خود نگه دارید قبل از هر چیز در ذهن های آموزشی خود را.


/ 0 نظر / 139 بازدید