سبک های فعال فدراسیون کونگ فو

از سوی شورای ساماندهی سبک های رزمی سازمان تربیت بدنی


سبک های مجاز رزمی کشور معرفی شدند

 

پس از انجام 14 جلسه کارشناسی با حضور جمعی از معاونین سازمان تربیت بدنی، کارشناسان و روسای فدارسیونهای رزمی ؛ شورای ساماندهی سبک های رزمی ، نحوه فعالیت و چگونگی عملکرد سبک ها را با حذف کلمه «سبک» و جایگزینی ، انجمن ، کمیته و گروه به جای آن اعلام نمود..

 

 

 
به گزارش "رزم نیوز" و به نقل از پایگاه خبری ورزش ایران، بر طبق اعلام این شورا مقرر گردید از این پس سبک های سابق کونگ فو با حذف پسوند یا پیشوند «کونگ فو » به اسامی جدید یا مخفف تغییر نام پیدا کردند.
در کاراته 44 کمیته و گروه تایید شده اند که از این تعداد 34 کمیته و 10 گروه زیر مجموعه فدراسیون کاراته فعالیت خواهند کرد.
هنوز مشکل پا برجاست
همان طور که مشاهده کردید، تکلیف تمام سبک های رزمی روشن شد؛ اما پرسشی که باقی است، اینکه نام کونگ‌فو به دلیل مشکلات بین‌المللی به عنوان پیشوند یا پسوند از کنار سبک ها برداشته شد؛ اما خود این فدراسیون همچنان با نام کونگ‌فو فعالیت می‌کند. شاید بهتر باشد مسئولان امر در اولین فرصت این مشکل را نیز حل کنند تا این هنر رزمی ایرانی هر چه زودتر مقدمه گسترش خود در سطح دنیا را بیش از پیش فراهم سازد.
سبکهایی مجاز در کونگ فو:
 
1- توآ    : کمیته
2- توآ    : کمیته
3-پارس رزم : کمیته
4- توآدو : کمیته
5- پرثوآ : کمیته
6- جنکاوران : کمیته                     
7- آنزان رزم : گروه
8-تک رزم : گروه
9- دوچوب : گروه
10- کرات سان : گروه
11- ماتوآ : گروه
12- من توما (نیوکونگ فو) : گروه
13- آرتا کاربر(فول کونگ‌فو) : گروه           
14- توکیما : گروه
15- رزم کیلما : گروه
16- تن جو : گروه
با در نظر گرفتن مطالب بالا جدول زیر فاقد اعتبار است
سبک: پرشین کونگ فو فول کنتاکت
رئیس سبک: مجید کازرانی
سبک: توتایما
رئیس سبک: حیدر بهرامی نژاد
سبک: کونگ فوتوآ
رئیس سبک: رضا حیدری
سبک: فایتینگ
رئیس سبک: محمد باقر مهدی نژاد
سبک: جنگاوران
رئیس سبک: فیروز حبیب پور
سبک: کمپو
رئیس سبک: علی اسکندری
سبک: فری کونگ فو
رئیس سبک: داریوش نظر زاده
سبک: فول کونگ فو
رئیس سبک: یوسف علی محمدی
سبک: مدرن کونگ فو
رئیس سبک: رضا خوش سرور
سبک: نیو کونگ فو
رئیس سبک: علی صفری
/ 4 نظر / 472 بازدید
رزمی کار

سبک های آبگوشتی!

فرهاد

سلام پس ما که چندین سال هست در رشته فایتینگ که شما بی اعتبار اعلام کردید فعالیت می کنیم چی؟این سبک در فدراسیون به ثبت رسیده و رئیس داره و در سراسر کشور فعال هست.منظور شما چیه که فاقد اعتباره؟من که متوجه نمی شم. در هر صورت به وبلاگ ما هم سر بزنید. www.marshalart.blogfa.com(وبلاگ تخصصی ورزشهای رزمی)

حمیدرضا مومن

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی باید خدمتتون عرض کنم که این سبک های کونگ فو که شما به عنوان سبک فاقد اعتبار معرفی کردید در ایران و سایر کشور ها ی دنیا کار میشه و اکثرا معتبرند و احتمالا اطلاعات شما در این زمینه ناقص هست و به طور قطع و یقین میگم که سبکی مثل کونگ فو توآ اعتبارش از خیلی سبک هایی که معتبر معرفی کردین بیشتر هست و سطح اون چه از نظر فنی و تکنیکی و چه محتوایی و فلسفی در سطح بالایی در مقایسه با سایر رشته و سبک های رزمی قرار داره به وبلاگ ما سر بزنید و اگر جواب و دلیل و مدرک قانع کننده ای داشتین برای ما یاد داشت بگذارید www.madresehrazmparsa.blogfa.com