فهرست از هنرهای رزمی روسی


  • یکی از جنبه های جالب توجه بسیاری از هنرهای رزمی می باشد که چگونه یک سبک خاص می تواند بازگشت به کشور مبدا ترسیم و چگونگی هنر رزمی اغلب با بازی نقشی در هویت این کشور است. جیو - jitsu ، مترادف است با برزیل در حالی که سازمان حفاظت محیط زیست تکواندو و جودو با کره و ژاپن همراه بود. روسیه سابقه پیچیده در مورد هنرهای رزمی است ، اما سبکهای مختلف با منشاء روسیه وجود دارد که هنوز هم امروزه وجود دارند.

  سامبو
  • سامبو به راحتی شناخته شده ترین هنر رزمی روسیه است. کلمه است که در واقع مخفف "Oruzhiya Samozashchita Bez" ، که ترجمه به "دفاع از خود بدون سلاح" به زبان روسی است. دست و پنجه نرم گرا سبک مبارزه ای که بر پرتاب و قفل پا است. آن را با کشتی روسیه نشات گرفته است به عنوان پایگاه اصلی خود و پس از آن جودو و عناصر جیو - jitsu به آن را در طول جنگ جهانی اول سامبو گنجانیده شده بخشی جدایی ناپذیر از برنامه های آموزشی برای ارتش شوروی و مسابقات سامبو هستند هنوز هم به طور منظم برگزار شد. مشهور مخلوط رزمی هنرهای Emelianenko جنگجویان تبادل نظر و آندری Arlovski هر دو گنجاندن سامبو به عنوان یکی از رشته های اصلی خود را در سبک مبارزه خود.

  Systema
  • Systema نه تنها در قرن 10 هنر مبارزه است ، اما آن را نیز شامل بسیاری از عناصر معنوی و فلسفی است. خاستگاه آن به کلیسای مسیحی ارتدکس روسیه به شدت گره خورده است. یکی از بزرگترین حکم آموزش Systema است ، برای به دست آوردن درک بیشتری از خود است. همچنین می آموزد که جنگ فقط باید برای دفاع و حفاظت از عزیزان و هرگز برای غرور یا افتخار استفاده می شود. کمونیست ، در سال 1917 ، غیرقانونی اعلام شده عمل Systema ، اما بخش خصوصی آن را به آموزش آنها واحد های نیروهای ویژه گنجانیده شده است. دارای سبک counter-fighting/grappling که دارای اعتصاب به یکی از دو راه اندازی جربلس یا پایان کردن مخالفان پس از آنها شده اند تسخیر کرده است.

  روسی Fistfight
  • روسی Fistfight یک ورزش رزمی و مبارزه با سبکی شبیه به بوکس که در سراسر قرن 13th در آنچه که در حال حاضر اوکراین توسعه بود. در اصل ، دعوا خواهد بود در جشن Perun ، خدای اسلاو از تندر و رعد و برق برگزار می شود. بر خلاف بوکس ، Fistfight قوانین مختلف متنوع است که از خاک به خاک. همانطور که از نام آن پیداست ، Fistfight سبک قابل توجه بود ، که عمدتا با استفاده از مشت به عنوان سلاح های قابل توجه به مناطق آسیب پذیر بدن. مسابقات می تواند صدها نفر از مبارزان در مبارزه تک ، با دو نیروی متضاد با استفاده از مشت به فشار هر یک از دیگر منطقه رقابت. این ورزش همچنین برای آموزش های نظامی مورد استفاده قرار گرفت. با تکامل و محبوبیت از بوکس ، ورزش Fistfight روسیه و سبک مبارزه منسوخ شد و تمرین های زیادی را در دوران مدرن است.


Read more: #ixzz1XiDmbcWQ>فهرست از هنرهای رزمی روسی | eHow.com #ixzz1XiDmbcWQ>http://www.ehow.com/list_5790854_list-russian-martial-arts.html#ixzz1XiDmbcWQ

 

/ 0 نظر / 386 بازدید